15 жовтня 2014 року компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» передала Міжнародному центру культури і мистецтв «Жовтневий палац» більше 500 літрів фарби

Головна » Блог МЦКМ » На реконструкцію Жовтневого палацу потрібно більше мільйона гривень

Прес-реліз
15 жовтня 2014 Київ

На реконструкцію Жовтневого палацу потрібно більше мільйона гривень

15 жовтня 2014 року компанія “Хенкель Баутехнік (Україна)” передала Міжнародному центру культури і мистецтв “Жовтневий палац” більше 500 літрів фарби ТМ Ceresit та інших будівельних матеріалів для реконструкції більш ніж 1 200 м2 зовнішніх і внутрішніх приміщень.

Представники компанії “Хенкель Баутехнік (Україна)” провели огляд і склали Акт опису ушкоджень, на підставі якого технічні спеціалісти розрахували необхідну кількість будівельних матеріалів, які й було передано Жовтневому палацу.

Попри численні звернення до державних органів і комерційних компаній з проханнями про допомогу у відновленні будівлі, яка стала епіцентром Революції Гідності у лютому 2014 року, ремонт здійснюється власними силами співробітників і творчих колективів палацу.

На даний момент “Хенкель Баутехнік (Україна)” є єдиною комерційною компанією, яка запропонувала допомогу в реконструкції Жовтневого палацу.

“Будівля перебуває в жахливому стані. До кінця вересня ця пам’ятка архітектури надавала притулок тисячам активістів Майдану. Зараз там потрібно все – від заміни прострілених та розбитих вікон до відновлення декору інтер'єру й господарчих товарів. За нашими оцінками, на повне відновлення Жовтневого палацу необхідно більше одного мільйона гривень”, говорить Володимир Соха, Генеральний директор компанії “Хенкель Баутехнік (Україна)”.

“З 1 січня 2014 року ми були змушені відмінити низку запланованих концертів, розмір втрачених доходів за цей період склав близько 7 млн гривень. Деякі події вдалось перенести на пізніший термін – листопад-грудень цього року”, говорить Олег Плеванюк, в.о. директора МЦКМ “Жовтневий палац”.

Міжнародний центр культури і мистецтв “Жовтневий палац” одна з тих будівель, що найбільше постраждали внаслідок подій зими 2013-2013 рр. і зараз приймає безоплатну незворотну допомогу від компанії “Хенкель Баутехнік (Україна)”. У січні активні співробітники компанії запропонували керівництву допомогти київській владі з реконструкцією центральної частини міста. Керівництво “Хенкель Баутехнік (Україна)” повністю підтримало ініціативу. У березні 2014 року компанія звернулась з пропозицією безоплатно надати будівельні матеріали власного виробництва та експертну допомогу для ремонту чотирьох найбільших будівель, постраждалих під час вуличних протистоянь: Київської міської державної адміністрації, Державного підприємства “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”, Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського і Міжнародного центру культури і мистецтв “Жовтневий палац”.

Довідка про компанію “Хенкель Баутехнік (Україна)”:

Компанія є виробником будівельних сумішей ТМ Ceresit, шпалерного клею ТМ Metylan, побутового клею і будівельних сумішей ТМ “Момент”. Асортимент продукції компанії нараховує більше 500 найменувань. В Україні компанія “Хенкель Баутехнік (Україна)” почала свою роботу з 1998 року. На даний момент на території України працюють п’ять заводів, завдяки продукції яких забезпечується системний підхід до різних будівельних і ремонтних робіт.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Ігор Мельников,
менеджер зі зв’язків зі ЗМІ
+38 063 753 55 64

igor.melnikov@brandcom.com.ua
www.brandcom.com.ua

Меню розділу:

Нові сторінки:

Контакти:

Україна
01901, м. Київ
алея Небесної сотні, 1.
Приймальня: - т/ф +38 (044) 279-7482
Театральні каси: - т/ф +38 (044) 279-1582
Факс: - т/ф +38 (044) 279-7482
Комерційний відділ: - т/ф +38 (044) 278-7492
Відділ народної творчості: - т/ф +38 (044) 278-7492

Корисне: