Віктор Шендерович «Як тягали піаніно» 3 квітня 2016 року

Головна » Блог МЦКМ » Віктор Шендерович

Віктор Шендерович, Ігор Бриль і джаз-квінтет Brill-Jazz у музичному спекактлі "Як тягали піаніно"

МЦКіМ (Жовтневий Палац) за адресою: вул. Інститутська, 1

Комедія – Чоловік нарозхват

Письменник-сатирик Віктор Шендерович, зірка світового класу - джазовий піаніст Ігор Бриль і джаз-квінтет Brill-Jazz склали музичний спектакль «Як тягали піаніно» - «про різні часи в яких ми жили - і про джаз, який повсякчас опинявся доречним». Цей спектакль - синтез справжньої музики і гумору В. Шендеровича. Учасники постановки запрошують глядачів в подорож по ХХ століття, іронічний вояж крізь часи і країни під улюблені композиції.

Вистава об'їздила багато країн, але в Києві її зіграють вперше! Потрібно зауважити, що Шендерович & Company грають його рідко - у задоволення собі, для себе і для тих, хто любить і цінує джаз. Самі при цьому кайфують. Іноді навіть збирається чисто джазова тусовка, щоб підіграти, так би мовити ... І тоді спектакль сам стає великим і «смачним» jam session, висококласною джазовою імпровізацією ...

Ось як описує спектакль його автор, Віктор Шендерович: «Спектакль «Як тягали піаніно» народжувався з того, що в джазі називається «джем-сейшн». Кілька років тому ми з класиком джазу Ігорем Брилем кілька разів поімпрозували на теми моїх «музичних» оповідань, і нам обом сподобалося ... Я ж колись закінчував московську музичну школу ім. Ігумнова, і ще в дитинстві міцно захворів джазом. Це - моя нездійснена доля, і в своїх тестах я часто повертався до джазовим сюжетів і метафор ... Ось це нарешті пару років назад перетворилося в спектакль, де через джазові стандарти ХХ століття розповідається історія тієї країни, де «джаз завжди зрада Батьківщині...» - історія Росії, СРСР і знову Росії, з сімнадцятого року до путінських часів...»

Вистава «Як тягали піаніно» викликав багато шуму в Росії. Його навіть намагалися заборонити «через політику». Вона, звичайно, присутня, але вистава не про неї. Вона - про джаз. Джаз - один з головних героїв вистави. І він буде звучати постійно. Любителів театру, джазу і блискучого гумору чекає незабутній вечір!

Твори Джорджа Гершвіна, Курта Вайля, Дюка Еллінгтона, Пола Дезмонда і інших великих майстрів звучать у виконанні Гуру джазу (за його книжками якого вивчають джаз не тільки у всіх музичних ВНЗ Росії, але і світу!) - Ігоря Бриля і ансамблю Bril-jazz.

Автор ідеї та текстів - Віктор Шендерович

Ігор Бриль, фортепіано

Джаз-квінтет Brill-Jazz у складі: Олександр Бриль, тенор-саксофон, Дмитро Бриль, саксофон-сопрано, Олександр Зінгер, ударні, Сергій Хутас, контрабас.

Режисер - Михайло Чумаченко.
Нові сторінки:Меню розділу:

Новини:

Репертуар на червень 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події червня 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Репертуар на травень 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події травня 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Репертуар на квітень 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події квітня 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Репертуар на березень 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події березня 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Репертуар на лютий 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події лютого 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Контакти:

Україна
01901, м. Київ
алея Небесної сотні, 1.
Приймальня: - т/ф +38 (044) 279-7482
Театральні каси: - т/ф +38 (044) 279-1582
Факс: - т/ф +38 (044) 279-7482
Комерційний відділ: - т/ф +38 (044) 278-7492
Відділ народної творчості: - т/ф +38 (044) 278-7492

Корисне: